středa 28. června 2017

Konopná kosmetika Cannaderm

Přeji krásný středeční večer. Vítám Vás zase po dlouhé době u nového článku. Mám po takové době nepsání v záloze spoustu recenzí a článků, které snad v nejbližší době vydám. Pro dnešek bych Vám ale ráda představila konopnou kosmetiku značky Cannaderm. Tuhle kosmetiku jsem mohla vyzkoušet díky portálu www.blogerky.cz, který nabízí spoustu krásných výzev a užitečných článků. Zkusila jsem tedy štěstí a byla jsem do výzvy vybrána i já. Podotýkám tedy, že tyhle produkty mi byly zaslány zastoupením značky www.cannaderm.cz.
Něco málo o firmě:
"Speciální konopná kosmetika značky Cannaderm existuje úspěšně již od roku 2002, kdy ji na český trh zavedla firma CANNABIS Pharma-derm, s.r.o. zabývající se vývojem, výrobou a prodejem kvalitní speciální kosmetiky a potravinových doplňků využívajících léčivý efekt konopí. Kvalita značky Cannaderm je ověřená především 12 lety úspěšného fungování a setrvalou spokojeností zákazníků. Veškeré produkty Cannaderm se vyrábí dle originálních receptur přímo v ČR. Portfolio značky Cannaderm je velmi široké. V ucelených produktových řadách nabízí spotřebitelům komplexní řešení jejich zdravotních potíží či specifik určitých typů kůže."

O značce jsem toho četla poměrně dost a působila dost zajímavě. Do této doby jsem žádnou jinou konopnou kosmetiku nezkoušela, protože jsem k ní byla popravdě dost skeptická. Všechny produkty mají zajímavé složení a jelikož mám hodně citlivou pleť, šla jsem s radostí do toho. A co jsem tedy testovala?


Co o něm píšou?
"Aknea krém je pro každodenní péči o pokožku s projevy akné a s nadměrnou tvorbou kožního mazu. Vylepšená receptura krému obsahuje přírodní složky, které výrazně redukují nepříjemné projevy spojené s akné jako je nadměrná tvorba kožního mazu, ucpané, zarudlé a zanícené póry, uhry, komedony atp. Pro viditelný efekt je nutná dlouhodobá a pravidelná péče o uhrovitou pokožku."

Co na něj říkám já?
Krém jsem podle doporučení nanášela 2x denně. Ráno i večer vždy na vyčištěnou pleť. Krém má příjemnou konzistenci, rychle se vstřebává a nepůsobí na pleti jako maska. 75ti gramové balení je naprosto dostačující, jelikož krému není potřeba tolik. Nenanášela jsem ho na celý obličej, ale pouze na místa s jizvičkami nebo pupínky - a že jich bylo docela dost. K mému překvapení krém nevysušuje a je to velmi dobrá alternativa drahých krémů, které slibují hory doly. Pupínky se zmírnily a pleť byla taky méně mastná. Co se týče jizviček a drobných flíčků, ty bohužel nezmizely. Jen je škoda, že krém tak smrdí (alespoň mě), takže jsem se musela dost přemlouvat, abych si ho na obličej dala :D po delším používání ale výsledek stojí za to.

Celkový dojem:
+ Balení
+ Příjemná konzistence
+ Rychle se vstřebává
+ Nezanechává nepříjemný film
+ Stačí ho málo
+ Nevysušuje

- Parfemace
- S jizvičkami si neporadíCo o něm píšou?
"Aknea ošetřující voda pro každodenní péči o pokožku s projevy akné a nadměrnou tvorbou kožního mazu. Certifikovaná přírodní receptura s alkoholem a bylinnými extrakty působí antibakteriálně, účinně čistí a tonizuje mastnou a uhrovitou pleť. Dlouhodobá a pravidelná péče programem aknea zmírňuje nepříjemné projevy spojené s akné jako je nadměrná tvorba kožního mazu, ucpané, zarudlé a zanícené póry, uhry, komedomy atp."

Co na ni říkám já?
Pleťovou vodu jsem používala vždy před tím, než jsem nanesla krém. Vodička barvou i vůní připomíná Jägermeistera. Nelepila a byla na pleti příjemně chladivá. Jediné, co mi opět vadilo bylo to, že jde z obličeje hodně cítit alkohol. Určitě bych si ho tedy nedávala na obličej ráno, pokud bych po chvilce měla někam jít. Na druhou stranu když se podíváme na složení a vezmeme v potaz parfemaci konopí, dalo se něco takového očekávat. Celkově mi voda vyhovovala víc než samotný krém.

Celkový dojem
+ Nelepí
+ Příjemná na pleti
+ Odmastí obličej
+ 200ml lahvička

- Alkoholová parfemace
- Jde z obličeje hodně cítitZnáte kosmetiku Cannaderm? Jaký z produktů Vám vyhovuje nejvíc nebo naopak nevyhovuje vůbec?

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za komentáře :)